Промислові насоси та насосне обладнання

ТОВ «АСКО ПАМПС» пропонує повний спектр насосного обладнання, який практично повністю може задовольнити потреби Ваших виробничих потужностей в насосному обладнанні, запчастинах до насосів, фільтрах, клапанах і міксерах.

Ми з гордістю пропонуємо Вам ознайомитися з нашою продукцією, представленою на сайті.
Італійська промислова група ASCO - це міжнародна компанія, яка працює в багатьох країнах світу, а також має широку мережу дилерів. Вона є одним з найбільших виробників і постачальників промислового устаткування і технологічних систем для перекачування різних рідин. Власний спеціалізований конструкторський відділ ASCO, розвиваючись в ногу з досягненнями в області технології, може спроектувати і виготовити різні технологічні рішення, включаючи насосні установки на опорних рамах, блоки дозування реагентів, індивідуальні технічні рішення і багато іншого. Асортимент продукції, що виробляється на власних заводах ASCO, розташованих в Італії, включає в себе насоси, фільтри, міксери, а також готові виробничі лінії «під ключ». Вся продукція проходить жорсткий контроль якості на кожній стадії виробництва і сертифікована за стандартом UNI EN ISO 9001/2008.

Як прямий представник виробників обладнання, які високо цінують свою репутацію, ТОВ «АСКО ПАМПС» в Україні пропонує Вам великий ряд продукції, яка буде найбільш ефективно і технічно грамотно вирішувати Ваші задачі по перекачуванню, змішування або фільтрації рідин. Наші висококваліфіковані фахівці сервісного відділу завжди готові надати швидку і якісну сервісну підтримку Вашого обладнання.

Крім того, ТОВ «АСКО ПАМПС» в Україні є ексклюзивним представником таких світових лідерів у виробництві насосного обладнання як: SANDPIPER, VIKING PUMP, OBL, WAUKESHA CHERRY-BURRELL, FINISH THOMPSON (FTI).

Ми пропонуємо Вам Високу Якість в Сфері перекачування рідин (Excellence in Fluid Handling).

11 причин для співпраці в Україні з компанією АСКО ПАМПС:

 •   Наше кредо: «Висока якість в області перекачування рідин».
 •   Наша головна перевага - обладнання проводиться на власних заводах і проходить жорсткий контроль якості на кожній стадії виробництва.
 •   Пропонуємо нашим клієнтам тільки перевірене, якісне і сертифіковане обладнання.
 •   Безкоштовно консультуємо і пропонуємо найбільш вигідні рішення для наших клієнтів.
 •   Надаємо повний комплекс послуг: від проектування до установки обладнання і подальшого його технічного обслуговування.
 •   Можем запропонувати, як окремі одиниці продукції, так і комплексні рішення.
 •   В нашій команді працюють тільки досвідчені і кваліфіковані фахівці з великим досвідом.
 •   Готові знайти рішення для нестандартних завдань і проектів.
 •   Використовуємо найсучасніші технології для вирішення поставлених завдань.
 •   Нам довіряють найвимогливіші клієнти (нафто- і газовидобувні підприємства, нафтопереробні заводи, найбільші виробники продуктів харчування і напоїв).
 •   Надаємо гарантію на обладнання, виконані роботи і послуги.
Залиште ваш телефон, і ми вам передзвонимо.

× Закрити
Будь ласка, вкажіть ваші дані, ми надішлемо вам цей файл.

× Закрити
ШВИДКИЙ РОЗРАХУНОК ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ В 2 КРОКИ
КРОК 1 з 2 - ЗАЗНАЧТЕ ДАНІ У ФОРМІ НИЖЧЕ:
Вибір категорії:Додаткова інформація:


КРОК 2 з 2 - Вкажіть період часу протягом якого хочете отримати точну оцінку за запитом:

×