Промислові насоси та обладнання

ТОВ «АСКО ПАМПС» пропонує повний спектр насосного обладнання, який практично повністю може задовольнити потреби Ваших виробничих потужностей в насосному обладнанні, запчастинах до насосів, фільтрах, клапанах і міксерах.
Ми з гордістю пропонуємо Вам ознайомитися з нашою продукцією, представленою на сайті.
Італійська промислова група ASCO - це міжнародна компанія, яка працює в багатьох країнах світу, а також має широку мережу дилерів. Вона є одним з найбільших виробників і постачальників промислового устаткування і технологічних систем для перекачування різних рідин. Власний спеціалізований конструкторський відділ ASCO, розвиваючись в ногу з досягненнями в області технології, може спроектувати і виготовити різні технологічні рішення, включаючи насосні установки на опорних рамах, блоки дозування реагентів, індивідуальні технічні рішення і багато іншого. Асортимент продукції, що виробляється на власних заводах ASCO, розташованих в Італії, включає в себе насоси, фільтри, міксери, а також готові виробничі лінії «під ключ». Вся продукція проходить жорсткий контроль якості на кожній стадії виробництва і сертифікована за стандартом UNI EN ISO 9001/2008.
Як прямий представник виробників обладнання, які високо цінують свою репутацію, ТОВ «АСКО ПАМПС» в Україні пропонує Вам великий ряд продукції, яка буде найбільш ефективно і технічно грамотно вирішувати Ваші задачі по перекачуванню, змішування або фільтрації рідин. Наші висококваліфіковані фахівці сервісного відділу завжди готові надати швидку і якісну сервісну підтримку Вашого обладнання.

Крім того, ТОВ «АСКО ПАМПС» в Україні є ексклюзивним представником таких світових лідерів у виробництві насосного обладнання як: SANDPIPER, VIKING PUMP, OBL, WAUKESHA CHERRY-BURRELL, FINISH THOMPSON (FTI).

Ми пропонуємо Вам Високу Якість в Сфері перекачування рідин (Excellence in Fluid Handling).

Залиште ваш телефон, і ми вам передзвонимо.

× Закрити
Будь ласка, вкажіть ваші дані, ми надішлемо вам цей файл.

× Закрити
ШВИДКИЙ РОЗРАХУНОК ЦІНИ НА ПРОМИСЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ В 2 КРОКИ
КРОК 1 з 2 - ЗАЗНАЧТЕ ДАНІ У ФОРМІ НИЖЧЕ:
Вибір категорії:Додаткова інформація:


КРОК 2 з 2 - Вкажіть період часу протягом якого хочете отримати точну оцінку за запитом:

×